• Намалена цена
  • Неодамнешно
Радост недела needlepoint крстот бод колекции Верското уверување DMC ткаенина livingroom спалната соба хотел деко сликарство фабрика трговија на големо
zoom_in

Радост недела needlepoint крстот бод колекции Верското уверување DMC ткаенина livingroom спалната соба хотел

DEN 563.00 937.44

Количина на стоки
check Тековен

ВИП ПОПУСТ ЗА ВАС
A. КОНТАКТ
А. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод. Додај во Продавница Листа
в. За оние другите, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Answer : ___________________________ Note :
1.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. Добредојдени да ги споделат нашите производи во Facebook, Twitter, Вкусни
. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (празник и викенд е ексклузивна). : XR291-2,-3,R417
Име : Верското уверување
Продажба на мало или целата продажба е на располагање, дури и ОЕМ или ODM е во ред по одредени барања
Спецификација : 14 CT
Големина(cm) : 36x52,42x62,41x48
Спецификација : 11 CT
Големина(cm) : 46x66,54x79,52x61
Ткаенини : unprinted или печатени
Боја : 28,39,40
Пакет содржина
Врвен Embroider крпа x1.
Доволно Embroider теми x1 сет
Златна -опашка Embroider игла x2. ПЛАЌАЊЕ
Ние препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции како пред метод на плаќање. Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува . Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас кога ќе има било каков проблем, пред неутрални или негативни повратни информации. Ве молиме Скенирање СТАН
7. Посетете ја нашата продавница е Тоа Што
б. ШОПИНГ
ПребарувањеДодадете во кошничката-се Одржи вашата целПлатиПревозот-Преглед
3.
Можете исто така да имаат и други избори за вашата исплата.
Јасно скицата x1
Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, давање на подарок, за забава
Радост недела Верското уверување DMC 14 CT 11 CT Памук ткаенини
Кинески крстот бод колекции декорација сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
Show
- Убавина и квалитет, што може да имаат и лесно тука
Нагласи 1 ↑ Сите модерни дизајни од модните круг, живот, филмови,
за да ви даде неверојатна око празникот.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handcraf
Вез:
Везана
бог,божица,Исус,богородица,купидон:
современ модел

Најдобри понуди..