• Намалена цена
  • Неодамнешно
Радост недела crossstitch Убав куче животинско DMC14CT 11CT памучна ткаенина бебе соба дома хотел сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
zoom_in

Радост недела crossstitch Убав куче животинско DMC14CT 11CT памучна ткаенина бебе соба дома хотел сликарство

DEN 328.00 547.20

Количина на стоки
check Тековен

Моделот е отпечатена на платно (11 CT 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно
не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе биде збришан. Добредојдени да ги споделат нашите производи во Facebook, Twitter, Вкусни. Оваа услуга овозможува плаќање е објавен на продавачот на потврда за задоволителна приемот на вашите нарачки.
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
1. ПЛАЌАЊЕ
Ние препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции како пред метод на плаќање. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема . да ја Додадете нашата продавница во вашата продавница листа да биде нашата ВИП член
Б. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите, а ние ќе ви одговори што побрзо. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа.
Можете исто така да имаат и други избори за вашата исплата.
Јасно скицата x1
Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, давање на подарок, за забава
Радост недела Убав куче D MC 14 CT 11 CT Памук ткаенини
Кинески крстот stitc колекции декорација сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
Show
- Убавина и квалитет, што може да имаат и лесно тука
Нагласи 1 ↑ Сите модерни дизајни од модните круг, живот, филмови,
за да ви даде неверојатна око празникот. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод. Ако имате било какви прашања, можете слободно да не контактирате преку е-маил или Trade Manager.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
животно,куче:
цвет,модерен модел

Најдобри понуди..