• Намалена цена
  • Неодамнешно
Радост недела Девојката Држи Мачка Крстот Бод 11CT14CT Крстот Бод Поставува Големо Крст-бод Колекции Везови Везана
zoom_in

Радост недела Девојката Држи Мачка Крстот Бод 11CT14CT Крстот Бод Поставува Големо Крст-бод Колекции Везови

DEN 3288.00 6446.40

Количина на стоки
check Тековен

Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе биде збришан.50 /set
Радост недела Девојката Држи Мачка Крстот Бод 11 CT14 CT Крстот Бод Поставува Големо Крст-бод Колекции Везови Везана
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : R955
Име : Девојката Држи Мачка
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Големина на : 94×129
Спецификација : 11 CT
Големина : 120×164
Бода : 309729
Боја : 65
Содржи : ткаенина,конци,игли,шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, подарок-давање, забава
Answer : ___________________________ Note :
1.
Зедницата однапред
Производителот може да понуди подобра по продажба на заштита и технологија поддршка.
Обезбеди 30% до 300% повеќе од теми за секој проект. Слики и опис се само за референца, ве молиме во вид преовладува. (14 CT)ве Молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
Уникатна технологија на печатени ткаенини
Навистина се исполнат целта на dispensable табелата читање.86 /парче US $ 30. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.
Силна дизајн способност
Повеќе од 6000 крстот бод дизајни досега
Повеќе од 30 нови дизајни секој месец
Се прилагодите дизајни на располагање
Научна тема пресметка
Да се ослободи од индустријата тежок проблем недостаток.
Квалитетот и цената однапред
Висок квалитет со фабрика цена, Нашите клиенти сигурно ќе уживаат највисок оценување на работата. Со цел да се обезбеди висок квалитет на производи,решенија врз основа на потребите на клиентите и servise.Со core технологијата, фабрика специјалност во дизајн, развој, производство, продажба и маркетинг.
6081811130100138 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 12. (11 CT) ве Молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
94*129cm
11CT:
120*164cm
Точка Бр.:
R955
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales

Најдобри понуди..