• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Памук ткаенини Мали риби жакард крпа деца се Соочуваат со крпа брзо Сушење Пот крпи бања
zoom_in

Нови Памук ткаенини Мали риби жакард крпа деца се Соочуваат со крпа брзо Сушење Пот крпи бања

DEN 168.00 187.20

Количина на стоки
check Тековен


Апсорпција:
5s-10-ти
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
се соочуваат со крпа
Функција:
Компресирани
Обликот:
-
Шема:
-
Стил:
-
Големина:
33*73

Најдобри понуди..