• Неодамнешно
BetterParty Темно Зелена Сјајна Zentai Catsuit Метален Lycra Bodysuit 4 наредби
zoom_in

BetterParty Темно Зелена Сјајна Zentai Catsuit Метален Lycra Bodysuit 4 наредби

DEN 1487.52

Количина на стоки
check Тековен


Better Party Темно Зелена Сјајна Zentai Catsuit Метален Lycra Вториот Одговараат На Кожата
Zentai е втор кожата костум кој ги опфаќа wearers целосно, но им овозможува да ги здив и да се види низ што е тесна доволно за да биде втор на кожата, добар партија костим за забава. Вистински одговараат ќе биде ист како и производот слики ( освен боја разлика casused со монитор) и костим/костим ќе добиете е кожата тесни и удобно.
Ова темно зелена zentai catsuit е направен од сјајна метален lycra ткаенина. Тоа е и за мажи и за жени. И ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате други бои, ќе обичај прави тоа право за вас.
Големина : S/M/L/XL/XXL
********************************************** Сопствени Опции plz одете на овој линк :
Наплата/Размена. 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме! За повратни информации. Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Сјајна Метален
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Полиестер, Spandex
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Најдобри понуди..