• Намалена цена
  • Неодамнешно
Пролет Долг ракав Мода се Мажи Plaid Кошула се Сврти надолу Јака Обичните Памучни Кошули Тенок Одговара Мажите Шарени Мажите Кошула Облека MQ564
zoom_in

Пролет Долг ракав Мода се Мажи Plaid Кошула се Сврти надолу Јака Обичните Памучни Кошули Тенок Одговара Мажите

DEN 591.00 985.92

Количина на стоки
check Тековен


Рамо Измамник Должина на Ракав Големина(AS) (cm) (инчи) (cm) (инчи) (cm) (инчи) (cm) (инчи) S M 39 15.34 92 36.22 67 26.37 61 24.01 L 40 15.74 96 37.79 68.5 26.96 62 24.4 XL 41 16.14 и делови 100 39.37 70 27.55 63 24.8 2 XL 42 16.53 104 40.94 71.5 28.14 64 25.19 3 XL 43 16.92 108 42.51 73 28.74 65 25.59 4 XL 44 17.32 112 44.1 74.5 29.33 66 25.98 5 XL 45 17.71 116 45.78 76 29.92 67 26.37 форма е во Сантиметри,бидејќи на различни производство серии, може да има отстапување од 1-3 см ЗАБЕЛЕШКА Cenerally, САД и Европа големина е околу 2-3 поголеми од Азиските големина,големина во нашата продавница е Азија стандард.На пример,ако имате потреба од НАС, или во Европа големина L,треба да изберете големина XXL во нашата продавница

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
Uyuk
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
адвокатско кошули
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Кошули
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Кошули

Најдобри понуди..