• Намалена цена
  • Неодамнешно
Машка Кошула 2018 Бренд Нова Пролет Долг Ракав Деловни Костуми кошули Солидна Боја Редовно Одговара Кошула Бизнис Mens Фустан, Кошула F02
zoom_in

Машка Кошула 2018 Бренд Нова Пролет Долг Ракав Деловни Костуми кошули Солидна Боја Редовно Одговара Кошула

DEN 1217.00 1994.40

Количина на стоки
check Тековен


Топло Потсетник треба да се избере оваа големина чија градите е 6-12 CM поголем од вашето тело. Единица : CM (1 CM = 0.394 инчен) Големина на табелата за прирачник плочка мерење, ве Молиме овозможи 1-3cm грешка ! градите , во Спротивно тоа може да биде многу тесни! Цел големина е Азија големина, која е помала од Еур/НИ големина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;
moneybooker;Т/T;western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединетите
Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;
Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија;
Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија;
Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг,
купувачите имаат да си дозволат целиот превозот цена
.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го
преглед на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е
трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете
e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Големина:
Asian Size S, Asian Size M, Asian Size L, Asian Size XL, Asian Size XXL, Asian Size XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Twill
Кошули Тип:
Облечи Кошули
Стил:
Паметни Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
F02
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
Manoble
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Црвена Сина
Стил:
Редовно Одговара

Најдобри понуди..