• Намалена цена
  • Неодамнешно
Плус Големина Mens Кошула Кратко Sleeve Војска Зелена Везови Случајни Кошули Џебови Памук Тенок Одговара Кошули Бренд за машка Облека Ms-602
zoom_in

Плус Големина Mens Кошула Кратко Sleeve Војска Зелена Везови Случајни Кошули Џебови Памук Тенок Одговара Кошули

DEN 1059.00 1765.92

Количина на стоки
check Тековен


Плус Големина Mens Кошула Кратко Sleeve Војска Зелена Везови Случајни Кошули Џебови Памук Тенок Одговара Кошули Бренд за машка Облека Ms-602
Големина (cm) S M L XL XXL 3 XL 4 XL Биста 104 108 112 116 120 124 128 Рамо 44.5 46 49 47.5 50.5 52 53.5 центар назад должина 68 70 72 74 76 78 78 Ракав 23 24 23.5 24.5 беа 25,5 25 26 ракав отворање 17.9 18.7 19.5 20.3 21.1 21.9 22.7 јака должина 42 44 44 46 46 48 48 полите 103 107 111 115 119 123 127
Да почитувани купувачи :
1. Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење. ( 1cm = 0.39 инчи )
2. Големина во нашата продавница е АЗИЈА големина, тоа е 1 или 2 димензии помали од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да се однесуваат на горенаведените големина на табелата пред ставање на наредби.
Ако не сте сигурни како да се избере правилната големина, исто така можете да контактирате на нашите клиенти sercive, само кажете ни ја вашата висина, тежина, биста и половината големина. Ние ќе ви препорача соодветна големина за вас наскоро.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
MS-602
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Армијата Зелената Боја
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL
Плус Големина:
адвокатско кошули
Sleeve:
кратки ракави кошули
Сезоната:
лето стил
Пол:
кошула за мажи
Спорт Тип:
воената стил
Плус Големина Mens Кошула :
Со кратки ракави кошули
Армијата Зелената Везови:
Случајни Кошули
Кошули Џебови:
Џебовите Кошули

Најдобри понуди..