• Намалена цена
  • Неодамнешно
DWE CC RF ID IC Мулти-функција ID/IC Smart Картичка cloner картичка копир за 125khz и 13.56 mhz
zoom_in

DWE CC RF ID IC Мулти-функција ID/IC Smart Картичка cloner картичка копир за 125khz и 13.56 mhz

DEN 2462.00 2591.52

Количина на стоки
check Тековен

)Тоа може да попуштат на енкрипција мф картичка.
Како да Попуштат енкрипција 13.
Чекор 1 : Conneted со копир со компјутер преку USB кабел, притиснете "on/off" копчето, копир ќе се покаже "Демант"страница,НЕ притиснете било кое копче на Копир,тогаш вашиот компјутер ќе се покаже за отстранлив диск.56 Mhz картички :
Ве молиме прочитајте го внимателно и следете ги следниве чекори како што е подолу :
Кога 13.)4 парчиња AAA батерии за напојување, рачен уред , лесно да се носат.)Поддршка картички пишува : 1386/1326,T5577,EM4305,МФ UID картички.)Дигитални копчиња текст ,броеви може да биде директно внесување на текст.) Поддршка и гласи : EM4100/EM4200,МФ класичен 1 K,UID картички,Ultralight NFC203, 1386/1326
5. 1* UID картичка бесплатно заедно со производи за тест
Производ Фото
Сертификати
Примена
Зошто да Изберете НАС
1) Висок Квалитет На Контрола
2) Високо Реноме
3) Професионален Тим За Продажба
4) за 24 Часа и за време услуга
5) Конкурентна Цена
6) За време на испорака
.
Забелешки : На копир може да не го копирате Master картичка, Кредитна картичка ,банкарска картичка, транспорт картичка , може да не го копирате вредност внатре , тоа не им овозможи на !
Пакет Листа : 1 * RFID ID/IC Писател
1 * Упатство
1* 5200 картичка бесплатно заедно со производи за тест .) ID/IC полна рака, глас пренос. Исто така, може да користите USB кабел како напојување.)Доаѓа декодирање, директна подготовка на различни типови на smart картичка за пристап вратата.
Опис На Производот
1.
Чекор 2 : Отворете ја диск,постои прирачник и софтвер,Притиснете на копчето "во РЕД" за да се согласите со Демант на компјутерот,потоа argee со копир е "Демант"страна, Тоа ќе се поврзе успешно,
Чекор 3 : ставете ги вашите оригинални картичка на предната страна на Читање/Пишување област,потоа притиснете го копчето "scan"за да попуштат на лозинки,по 2 или 5 минути,лозинки ќе биде разбиена успешно,
Чекор 4 : Ставете една UID картички во читај/пишувај област, притиснете"пишување"копчето,Тоа ќе покаже напишете успешно .

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
C004
Фреквенција:
125khz,13.56 mhz читателот писател копир
дупликат:
EM4100 / EM4200/s50 на унодц/S70 картичка /запис
Напон:
3V
Батерии:
не вклучуваат
Близината Опсег:
3-5cm
боја:
Сива
Материјал:
Пластични
Тежина:
0.2 kg
warrently:
една година
димензија:
10cm*4cm*13cm

Најдобри понуди..