• Намалена цена
  • Неодамнешно
ЕЗ-C2000-290S Клуч +DC12V Електромагнетни Заклучување на Електронски Брави За Заклучување продажба на Машината за Складирање Полица Датотека Кабинет
zoom_in

ЕЗ-C2000-290S Клуч +DC12V Електромагнетни Заклучување на Електронски Брави За Заклучување продажба на Машината

DEN 1322.00 1392.00

Количина на стоки
check Тековен


Оваа цел
1 X ЕЗ-C2000-290 S DC12 V
2 Xkeys
Исклучување на напојување
Работен напон : DC-12 V плус или минус 10%
Работат на струјата : 300 м-р
моќност : 3.6 W.
Работна температура : на Собна температура + 5 ℃ или помалку
Заклучување на државата сигнал излез : нема
Се применуваат за : 300 кг
На животната средина температура : - 20 ~ 55 ℃
Заклучување тело материјал : Цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик

Број На Модел На:
EC2000-290S
Бренд Име:
FCARD

Најдобри понуди..