• Неодамнешно
NTAG216 Картичка NFC NFC картичка tagworks со Сите NFC вклучени уреди-Бесплатен превозот
zoom_in

NTAG216 Картичка NFC NFC картичка tagworks со Сите NFC вклучени уреди-Бесплатен превозот

DEN 378.24

Количина на стоки
check Тековен


Ние ќе го цениме вашиот повратни информации за да се подобри услуги!
Се врати превозот на трошоците, ќе бидат платени од страна на купувачите. Ако наплата е дадена тоа ќе биде само за трошоците на самиот предмет.
Можете може да достигне ми на Skype (thunderled4you),или да се откажат од нас писмо или, едноставно, да ни даде на повик.
Политика На Враќање
Ние се обидуваме се потрудиме да бидат фер и точни со сите мои аукции и описи.
Превозот :
Ракување со Времето : 3~7 работни дена.
Фактурата Вредност : Доколку е потребно, ние обично се изјасни за многу пониска вредност. Сите продажни се конечни.
Даночен Број : Ние не се наплаќаат било данок на промет од вас, но вие може да се побара да плаќаат увоз данок од вашата земја на царинската управа.
Webstie : www(DOT)rfidmc(ТОЧКА)ком. Ве молиме прочитајте секоја аукција и понудата внимателно.
За нас
Шенжен Mochua Smart Информации Technology Co.8 ММ
Боја : бела празно
Материјал : ПВЦ
Вода-доказ
Киселина-доказ
Алкално-доказ
Оперативен температура : -40'C to +85'C
Примена
Широко се користи за NFC вклучени уреди, можете да зачувувате информации или автоматски Команда (како се Отвори URL, Упатите телефонски повик, да Испратите SMS порака, Отворете некоја локална датотека или некоја апликација, итн.
Функција
Чип : Ntag216
Фреквенција : 13. Превозот и ракувањето трошоци се неповратните.
Вашиот наплата ќе бидат обработени откако ќе ги примите враќа објект за превозникот. Нашите главни производи, вклучувајќи : бесконтактни smart картичка, интелигентен електронски записи, и RF читателот.
24 часа техничар за поддршка и интернет услуги, се надоврзе на cargos додека не пристигна. е high-tech компанија која specilaizes во RFID технологија и обезбедува интегрирани решенија за глобалните безбедносни проекти и комерцијални smart картичка апликации. Ви благодариме!
Ова не е продавница.)
Пакет детали
Поддржува :
Ние може да прифатат плаќање од страна на Зачувам, Pay Pal, Банкарски, Western Union итн.

Бренд Име:
MochuaRFID
Број На Модел На:
MC-BC-NTAG216
Фреквенција:
13.56 MHz
Протокол:
14443A
Дебелина:
0.8 mm
ПОВРШИНА:
Сјајни
чип:
Ntag216
Функција:
Може да се чита и rewritable
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..