• Намалена цена
  • Неодамнешно
Целосна Автоматска Tripod Turnstile Механизам вклучувајќи tripod оружје одбор за контрола и моторни
zoom_in

Целосна Автоматска Tripod Turnstile Механизам вклучувајќи tripod оружје одбор за контрола и моторни

DEN 16416.00 17280.00

Количина на стоки
check Тековен

Tripod Turnstile Механизам(вклучувајќи tripod оружје, одбор за контрола и мотор) : За диливери експрес, доколку купувачот избира EMS, продавачот ќе ја испрати на стоки со ЕМС, DHL, или UPS или FEDEX или TNTor Aramex во зависност од ситуацијата.Ако било какви посебни барања, ве молиме оставете белешки за продавачот. Карактеристики : 1.Случај материјал 304 СВ со дебелина од 1,5 mm; 2.DC12 V електро-механички мотор обезбедува : позитивни заклучување операција за едно лице во време; превенција на обратна ротација; 3.За итни случаи време и црна надвор време : арм ќе се намали автоматски да се задржи јасна премин за евакуација 4.Интерфејси достапни за контрола на пристап на системите како биометриски читатели, RFID читатели, скенирање читатели,притисни копчиња, и др 5.Bi-directional помине контролирани електронски 6.Арм ќе се зголеми автоматски кога моќта на 7. Фото-електрични рака позиционирање 8.Авто-заклучување кога благодатта време на овластен сигнал завршува; и време е прилагодлив; 9.Статус светла индикатори на располагање; 10.Патникот бројачи на располагање; Технички Податоци : 1. Напојување : 220 V/110 V (50/60 Hz) 2.Моќност : 30 W 3.Протокот Брзина : 35~40 луѓе во минута 4. Внатрешна употреба

Бренд Име:
chisung

Најдобри понуди..