• Неодамнешно
200PCS 6.3 mm Женски Машки Лопата Изолирани Електрични Crimp Терминал Конектори H1E1 Кабел Терминали
zoom_in

200PCS 6.3 mm Женски Машки Лопата Изолирани Електрични Crimp Терминал Конектори H1E1 Кабел Терминали

DEN 288.00

Количина на стоки
check Тековен

ЦРВЕНО : ЧЕСТО ЗА 22-16 AWG СИНА : ЧЕСТО ЗА 16-14 AWG ЖОЛТА : ЧЕСТО ЗА 12-10 AWG

Бренд Име:
ELECAPITAL
is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
6.3

Најдобри понуди..