• Неодамнешно
100Pcs E2510 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5MM2 14AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена
zoom_in

100Pcs E2510 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5MM2 14AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна,

DEN 69.60

Количина на стоки
check Тековен


MDFN серија терминал
FDFN серија терминал
BHT серија терминал
RV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал ДСП серија терминал 100 Pcs E2510 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5 MM2 14 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена
Ако ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист. Максимален напон : 300 V Ui=105° материјал : МЕСИНГ изолационен материјал : ПВЦ(многу бои) Точка Бр димензија(mm) кабел големина боја F L W Dφ Cφ A. W. G (mm2) (1)германски(2)француски 6 12 2.5 1.3 1 # 22 0.5 (1)портокал(2)бела 8 14 10 16 E 0512 12 18 E 7506 6 12.4 2.8 1.5 1.2 # 20 0.75 (1)бела(2)сина 8 14.6 10 16.4 12 18.4 6 12.4 3 1.7 1.4 # 18 1 (1)жолта(2)црвена 8 14.6 10 16.4 12 18.4 8 14.6 3.5 2 1.7 # 16 1.5 (1)црвено(2)црна 10 16.4 12 18.4 18 24.4 8 15.2 4 2.6 2.3 # 14 2.5 (1)сина(2)сива 10 17.2 12 19.2 18 25.2 9 16.5 4.4 3.2 2.8 # 12 4 (1)сива(2)портокалова 12 19.5 18 беа 25,5 E 6010 10 18 6.3 3.9 3.5 # 10 6 (1)црна(2)зелена 12 20 E 6018 18 26 12 21.5 7.6 4.9 4.5 # 7 10 (1)млеко(2)браун 18 27.5 12 22.2 8.8 6.2 5.8 # 5 16 (1)зелена 18 ненамерно самоповредување, додека 28.2 (2)млеко E 25-16 16 29 11.2 7.9 7.5 # 4 25 (1)браун E 25-22 22 35 (2)црна E 35-16 16 30 12.7 8.7 8.3 # 2 35 сива E 35-25 25 39 E 50-20 20 36 15.3 10.9 10.3 # 1 50 маслиново
'

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Број На Модел На:
E2510
is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
Бренд Име:
EARUELETRIC
Материјал:
месинг и пластика
Тип На Единица:
Пакет
Тежина На Пакет:
0.022kg (0.05lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 2cm (4.72in x 3.15in x 0.79in)

Најдобри понуди..