• Неодамнешно
5pcs/многу 12P пролет жици Терминали 380V/10A стега за кабел Конектор Блок Лесно се Вклопуваат за led лента CH-12
zoom_in

5pcs/многу 12P пролет жици Терминали 380V/10A стега за кабел Конектор Блок Лесно се Вклопуваат за led лента

DEN 133.44

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата продавница!
Пролет жици Терминали стега за кабел Конектор Блок Лесно се Вклопуваат за led лента 380 V/10 A
ПАКЕТ : CH-12 12 PIN =5 PCS/МНОГУ
100% производителот,100% висок квалитет !
СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.
За Увозни давачки-
Меѓународни Купувачи-Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската
канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.
За Повратни Информации-
Ако купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро.Ако купувачот има било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail.Без оглед на тоа што проблемот ќе најдете решенија.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори во времето потоа да се користат и други начини
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
ДА ИМААТ ДОБАР ВРЕМЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CH-12
Тип:
Splice
is_customized:
Yes
Тип:
терминал блок
Пол:
Женски
Примена:
Осветлување

Најдобри понуди..