• Неодамнешно
[VK] велика БРИТАНИЈА-3N бакар UK3 плоштадот терминали UK3N 28-12AWG 800V 32A 100PCS/МНОГУ
zoom_in

[VK] велика БРИТАНИЈА-3N бакар UK3 плоштадот терминали UK3N 28-12AWG 800V 32A 100PCS/МНОГУ

DEN 955.20

Количина на стоки
check Тековен

Производ големина : 43mm*42mm струја : 32 A напон : 800v

is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Бренд Име:
VICKO

Најдобри понуди..