• Неодамнешно
DIN Rail Монтажа RJ45 Модул,RJ45 8P8C Џек 4-Начин Buss Збег Одбор, Терминал Блок, Конекторот.
zoom_in

DIN Rail Монтажа RJ45 Модул,RJ45 8P8C Џек 4-Начин Buss Збег Одбор, Терминал Блок, Конекторот.

DEN 623.04

Количина на стоки
check Тековен

DIN Rail Монтажа RJ45 8 P8 C Џек 4-Начин Модул. Дел број : RJ45-4 A3 RJ45 вертикална заштитените 8 P8 C приклучоци. FR-4 стаклени влакна PCB, dual бакар слоеви. PCB димензии : 72.5 x 47.4 mm(W x L). 100% нови, никогаш не се користи. Номинална напон : 100 V. Номинална струја : 500m A / по pin. Температурата на работа : -20ºC да 50ºC
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Број на Контакти:
1 - 10
Тип:
Енергија Дистрибуција
Број На Модел На:
RJ45-4A3-1
Диригент Големина:
21 - 30 AWG
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..