• Неодамнешно
Слободен Испорака на Високо Квалитетни 8 Канал PCM Говорни Телефонски Влакна Оптички Медиуми Конвертор Со Ethernet ВО Еден режим 20Km
zoom_in

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 8 Канал PCM Говорни Телефонски Влакна Оптички Медиуми Конвертор Со Ethernet

DEN 7722.24

Количина на стоки
check Тековен

Се вратите на тежината : 40 db
8. Анти-мешање способност, изградена-во молња заштита договор
6. Надворешно напојување за AC 100~240 V - DC 12 V напојување. Single-mode мулти-режим на адаптивни, ФК интерфејс
Технички Спецификации :
1. Влакна Интерфејс Тип на : слободен-ФК тип конектор
15. Говорен Опсег : 8 KHZ
2. Конекција : точка-телефонски повик на ага, број на телефон и префрлете го режимот
6. Модуларен дизајн, висок интеграција, стабилен и сигурен перформанси
2. LAN Интерфејс : 10 / 100 BASE-T RJ45 приклучок
14. Интерфејс за комуникација терминали : обичен телефон или телефонска централа, телефонска централа (PBX), јавна телефонска линија PSTN мрежата
5.
· Опрема за користење на стандардни десктоп шасија. Пренос на далечина : single-mode 0-20 KM
16. Оптички пренос на моќ : не помалку од -14d Bm
18. Работен напон : DC 12 V 1А
Пакет се вклучени :
• 1 Pair (Предавател & Приемник)
• 2xpower снабдување
• Упатство
. Телефон Интерфејс Тип : RJ11
13. Светло-примање на чувствителност : подобро од -36d Bm
19. Оптички Линија го Оценувате : 155 MHZ
17. Тонови на напон : 75 V, тонови на фреквенција : 25 HZ / 50 hz (FXS)
7. Кодек : управување со проектен циклус кодек, секој говорен канал 256 Kb / S, во согласност со ITU-T Г. Прстенот за Детекција Фреквенција : 17 HZ-60 HZ
10. Потрошувачка на енергија : помалку од 6 W
12. Поддршка На Повикувачот
5.
· Оваа серија на управување со проектен циклус телефонска опрема е максимум-јадрото на оптичкото влакно далновод телефон пренос 1-8, 1 (10 / 100 Ethernet податоци) пренос опрема. Обезбеди телефонски пренос 8ch
3. Прстенот за Детекција на Напон : 35 V
9. Уредот да LSI и програмабилни логика на чип како основен, а потоа го претставуваат пресекот (FXS), префрлете се во порт (FXO), Ethernet, и други интерфејс PCM интегриран пристап производи.1 µF (FXO) ; 200Ω + 560Ω || 0.
Слободен Испорака на Високо Квалитетни 8 Канал PCM Говорни Телефонски Влакна Оптички Медиуми Конвертор Со Ethernet ВО Еден режим 20 Km
Функцијата Опис :
· PCM телефон Оптички ASIC уреди се развиени од страна на нашата компанија самостојно развива и произведува PCM телефонски услуги и производи.

Бренд Име:
AUA
Број На Модел На:
SSM/8PCM+1Е-S
Телефон Канал:
8
Ethernet Канал:
1
Влакна конектор:
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА/UPC
Пренос на далечина:
0~20km

Најдобри понуди..