• Намалена цена
  • Неодамнешно
U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 Стандардна Верзија 1 Pin 2.5 mmFor Motorola Радио T6200 T5600 Воки Токи
zoom_in

U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 Стандардна Верзија 1 Pin 2.5 mmFor Motorola Радио T6200 T5600

DEN 488.00 617.76

Количина на стоки
check Тековен

Почитувани купувачи,
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!
U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 за полнење За Motorola Радио
Z Тактички U94 Притисни-за-Зборување PTT
1. Најлон fiberglass изградба
2. Боја : Црна
3. Тежина : 90g
Одговара за полнење за Motorola Радио една Игла
Пакетот Вклучува
· 1 X Z Тактички U94 PTT
Competible за полнење за Motorola следниве радија :
T6200, T6220, T5720, T5728, воки токи,Дух GT,Дух GT+,Talkabout T270,T280,T289,T5100,T5200,T5300,T5320,T5400,T5410,T5420.Кобра FRS5512,5522,T5800,5820,6222,6250,6300,6320,6400,T7200 серија и FR50,FR60
TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR T8
Пакетот Вклучува
· 1 X U94-PTT

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
FREZEN

Најдобри понуди..