• Намалена цена
  • Неодамнешно
U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 Стандардна Верзија за Воки Токи Motorola Kenwood TYT F8 BAOFENG 5R Радио Лов
zoom_in

U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 Стандардна Верзија за Воки Токи Motorola Kenwood TYT F8 BAOFENG

DEN 474.00 600.00

Количина на стоки
check Тековен

Почитувани купувачи,
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!
U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 Стандардна Верзија за Воки Токи Motorola Kenwood TYT F8 BAOFENG 5 R Радио Лов
Спецификации :
1. 100% сосема нов и висок квалитет
2. Поврзан со Z Тактички Bowman Елита II HD01, HD02 Слушалки
3. Боја : Црна
4. Тежина : 88g
Competible за следните радија :
За Kenwood
TK серија :
TK-208, TK-220, TK-240, TK-240 D ,TK-248, TK-249, TK-250,TK-253,TK-255, TK-260, TK-260 G, TK-270, TK-270 G,TK-272, К-272 G,TK-273, TK-278, TK-278 G-АПАРАТ TK-2200 L, TK-2202 L, TK-2206, TK-2207, TK2300 ,TK-3100, TK-3101, TK-3102, TK-3107,TK-3118, TK-3130,TK-3131, TK3160, TK-3170, TK-3173, TK-3200-АПАРАТ TK-3200 L, TK-3202 L, TK-3201, TK-3202, TK-3206, TK-3207,TK-3230,TK3300
ТИ Серија :
TH-28 A, ТИ-28 E, TH31, TH31 A, TH31 BT, TH41, ТИ-41 A, ТИ-41 BT, ТИ-41 E, ТИ-42, ТИ-42 A, TH42-НА, П-42 E, ТИ-45, ТИ-45 A, ТИ-46, TH46 A, ТИ-46 AT ТИ - 46 E, ТИ-47, ТИ-47 A, ТИ-47 E, ТИ-48, ТИ-48 A, ТИ-48 E, ТИ-55, ТИ-55 AT, TH-75, ТИ-75 A, ТИ-75 E, ТИ-77, ТИ-77 A, ТИ-77 E, ТИ-78, ТИ-78 A, ТИ-78 E, ТИ-79
За Baofeng :
BF-480 / 490 / 320 / V6 / 520 / 530 / 999 / 888 / 777 / 666 S / 777 S / 888 S УВ-5 R УВ-5 RA УВ-5 RB УВ-5 RC УВ-5 RE УВ-5 RE плус УВ-3Р УВ-3 RPLUS УВ-Б5 УВ-Б6 BF-A52 УВ-82
За Wouxun :
KG-UVD1 / KG UVDIP-669 / 659 / 679 / 689 / 639 / 699 / 801
За Puxing :
PX333 / 888 / 888 K / 328 / 358 / 999 / 666 / 777 / 777 PLUS
За Qusheng :
TG-K4 AT / 2 AT / 22 AT / 45 AT / 42 AT / 25 AT / UV
За TYT
TH-UVF1, ТИ-UVF2, ТИ-F5,ТИ-F8
Пакетот Вклучува
· 1 X U94-PTT

Бренд Име:
FREZEN
Is_Display:
No
Број На Модел На:
U94
Тип:
Додатоци
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..