• Неодамнешно
1100-1300mhz 15dbi предавателот антена пропусен Опсег 300MHz насочен пренос антена за видео надзор водоотпорен 1.2 G антена
zoom_in

1100-1300mhz 15dbi предавателот антена пропусен Опсег 300MHz насочен пренос антена за видео надзор водоотпорен

DEN 4258.08

Количина на стоки
check Тековен


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
Фреквентен Опсег : 1000 ~ 1300 MHz ( 2.4 G е задолжително;)
Пропусниот опсег : 300 MHz
Стекнат : 15d B
Напон стои бран сооднос :

Бренд Име:
Кан.Дали
Број На Модел На:
1000-1300MHz 15dbi пол
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..