• Неодамнешно
XQF Бела боја 2pins К приклучок за слушалки earhook алуминиумски кабел за kenwood baofeng uv5rQuansheng,wouxun,puxing итн воки токи
zoom_in

XQF Бела боја 2pins К приклучок за слушалки earhook алуминиумски кабел за kenwood baofeng uv5rQuansheng,wouxun,puxing

DEN 249.12

Количина на стоки
check Тековен

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика
Бела боја 2pins К приклучок за слушалки earhook алуминиумски кабел за kenwood baofeng uv5r Quansheng,wouxun,puxing итн воки токи
Бела боја мода уво кука слушалка за двонасочна радио
2 pin Kplug за Kenwood TK3107,TK3207,TK2207,TK3027 G,ТИ K4 AT
за Baofeng BF888 S,BF666 S,BF777 S,BF-UV5 R,BF-UV3 R,
за Quansheng TG-UV2 R
за Puxing px777
за WOUXUN KG-UV8 D,КГ-UVD1 P,КГ-UV6 D ,КГ-699 E итн.

Is_Display:
Yes
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Бренд Име:
XQF
Воки Токи Тип:
Преносни

Најдобри понуди..