• Неодамнешно
Жешка Нов Црна 7 Портен USB 2.0 ХАБ 480 Mbps Со LED Светло ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ За Лаптоп КОМПЈУТЕР
zoom_in

Жешка Нов Црна 7 Портен USB 2.0 ХАБ 480 Mbps Со LED Светло ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ За Лаптоп КОМПЈУТЕР

DEN 768.48

Количина на стоки
check Тековен


Проширете ги вашите компјутери поврзување со овој 7-портен USB хаб со ON / OFF прекинувач
Дизајниран со 7-пристаништа, овој компактен USB 2.0 со голема брзина центар е доволно мала за да патуваат, и може доволно да ги задоволат вашите потреби конективност
Plug and play (репродуцирај); нема возачот се бара за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА прекинувачи го активирате или деактивирате режимот на индивидуални порти
LED индикатор светлото покаже кои USB порти се во употреба во било кое дадено време
Вграден USB кабел. Боја : Црна. Поддржува : Win 7/ Vista/ XP/ 2000 и високото/ Linux 9 * 7-Портен USB Хаб со ON / OFF Прекинувач, Црна
* 7-Портен USB Хаб,црна

Бренд Име:
RII
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пристаништа:
7
Стандард:
usb 2.0
Funtion:
Никој

Најдобри понуди..