• Неодамнешно
Топла Продажба 4-Port SuperSpeed USB 3.0 PCI Express Контролер Картичка Адаптер 15-pin SATA Моќ Конектор Низок Профил
zoom_in

Топла Продажба 4-Port SuperSpeed USB 3.0 PCI Express Контролер Картичка Адаптер 15-pin SATA Моќ Конектор Низок

DEN 3058.08

Количина на стоки
check Тековен

Поддржува Надворешна сила приклучок со цел да обезбеди енергија за секоја USB3. Поддржува PCI Express2.0 GHz или побрз процесор.5 Mbps)/Full-speed(12 Mbps)/High-speed(480 Mbps)/Супер-брзина(5 Gbps). Назад компатибилен со USB 1.

Број На Модел На:
GTFS
Интерфејс Тип:
PCI Express
Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
RII
Име на производ:
SuperSpeed Express Картичка
Големина:
12*8
Тежина:
52g

Најдобри понуди..