• Неодамнешно
Топла DC 12V Црна 80mm Плоштадот Пластични Ладење Вентилатор За Компјутер со PC Случај
zoom_in

Топла DC 12V Црна 80mm Плоштадот Пластични Ладење Вентилатор За Компјутер со PC Случај

DEN 363.84

Количина на стоки
check Тековен


Име На Производ : Компјутерски Случај Вентилаторот За Ладење
Номинална Напон : DC 12 V
Номинална Струја : 0.2 На
Конектор : 2 Игли Конектор
Големина : 80 x 80 x 25мм / 3.1" x 3.1" x 1"(L*W*H) * DC 12 V Црна 80mm Плоштадот Пластични Ладење Вентилатор За Компјутер со PC Случај
* 2 Pin конектор за ладење вентилатор за десктоп компјутер случај, држи компјутер работи добро.
* Им помогне на притисни на топол воздух надвор од вашиот компјутер кога се монтира на задната страна или да се подготви во свеж воздух ако планината тоа на предната страна на случај.
* Должина на кабел : 18cm / 7"
* Надворешен Материјал : Пластика
* Боја : Црна
* Тежина : 57g
* Пакет Содржина : 1 x Компјутер Случај Вентилаторот за Ладење

Бренд Име:
RII
Линии:
2 линии

Најдобри понуди..