• Намалена цена
  • Неодамнешно
KEFU X550ZE За ASUS VM590Z X550ZE X550ZA лаптоп плоча X550ZE плоча rev2.0 EDP интерфејс ЧАСОТ тестирано
zoom_in

KEFU X550ZE За ASUS VM590Z X550ZE X550ZA лаптоп плоча X550ZE плоча rev2.0 EDP интерфејс ЧАСОТ тестирано

DEN 6696.00 7200.00

Количина на стоки
check Тековен

Инаку, купувачот ќе ги сноси последиците. Ако производите не работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.Да имаат убаво време на шопинг,добредојдовте повторно да!
​.(не вклучувајќи празници)
2. Понекогаш, исто така, ќе штета моите производи. ако не е наша одговорност,ние не се Прифати Враќа ;
5.(ве молиме да ни кажете во кое време преку е-пошта со твоите тестирани слики или порака онлајн,дури и видео )Пред да ја инсталирате, морате да бидете сигурни дека другите делови од вашиот компјутер 100% работа, во спротивно тоа ќе предизвика мојот производ не работат. Ве молам дозволете ми да знам.Ако имате сомнежи во врска со нашите производи или имате посебни барања,како и соодветните помош по помош по купувањето,ве молиме ни e-mail,ние ќе ви одговори на сите пораки во 24 часа.

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
USB 3.0
Бренд Име:
KEFU
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Број На Модел На:
X550ZE
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија Тип:
SDRAM,DDR3
Чипсет:
AMD
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Меморија Банка:
1 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Тип Socket:
LGA 1366
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Гаранција:
60 дена
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Превозот услови:
fedex,ups-от,ТНТ,тоа е до вас
време пристигнување:
Во рок од 60 дена
Олово Време:
1-2working дена по плаќање
Главниот Одбор Платформа Тип:
Intel

Најдобри понуди..