• Неодамнешно
100 Парчиња многу Gdstime Brushless DC Ладење Компресор Фан 4CM 40mm x 10мм 4010 24V 2pin
zoom_in

100 Парчиња многу Gdstime Brushless DC Ладење Компресор Фан 4CM 40mm x 10мм 4010 24V 2pin

DEN 7823.52

Количина на стоки
check Тековен


Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.Испорача време : Обично,тоа трае околу 15-35 дена,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Превозот Логистика :
Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.
Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Пакување : Хартиена кеса или кутија.
Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот.Ние брод на Адреса на Aliexpress. Доколку имате посебни барања за конектор, жица должина, RPM, итн.
Сите производи ќе се провери пред превозот.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.54)
Номинална Напон : DC : 24 V
Номинална Струја : 0. Исто така, ние треба да reship објектот во рок од 1-5days.13 CFM
Бучава : 27±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 25000 часа
Кабел Lenght : 20cm
Тежина : 12g/еез
Пакување Вклучуваат : 100 Компјутери
1.
МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете попуст, ќе се обиде да ги задоволи вашата целна цена.

Бренд Име:
gdstime
Број На Модел На:
КИП GDT4010S24V2P2.5 Компресор 100c
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..