• Неодамнешно
Топла Продажба PC Brushless DC Вентилаторот за Ладење 4 Pin за Полнач 7 Ножеви 12V 12cm 120mm
zoom_in

Топла Продажба PC Brushless DC Вентилаторот за Ладење 4 Pin за Полнач 7 Ножеви 12V 12cm 120mm

DEN 504.96

Количина на стоки
check Тековен


Име на производ : Вентилаторот за Ладење;Номинална Напон : DC 12 V;Номинална Струја : 0.3 А
Надворешен Материјал : Пластика;Боја : Црна;Конектори : 4 Пина Женски Конектор, 4 Пина Машки Конектор
Планината Дупка со Дијаметар : 4.5 мм / 0.18";Планината Дупка Растојание(Центар до Центар) : 10.5 mm / 4.1"
Димензии : 12 x 12 x 2.5 cm / 4.7" x 4.7" x 1" (L*W*H);Должина на Кабел : 26.5 cm / 10.4"
Нето Тежина : 113g;Пакет Содржина : 1 x DC Brushless Фан 4 Pin женски конектор и 4 pin машки конектори brushless DC ладење вентилатор за вода dispener или десктоп компјутер, држи работи добро.
Им помогне на притисни на топол воздух надвор од вашиот компјутер или вода dispener кога се монтира на задната страна или да се подготви во свеж воздух ако планината тоа на предната страна на случај.
950, Дигитални SLR К-7,K20 D,K200 D,K2000,DS,DS2,Coolpix S4000.

Бренд Име:
RII
Линии:
4 Линии
боја:
Црна
Име на производ:
Ладење фанови
Големина:
12 x 12 x 2.5cm
Должина на кабел:
26.5 cm
Нето тежина:
113g

Најдобри понуди..