• Неодамнешно
5Pieces многу Gdstime 6020s 24V 2Pin Brushless 60mm 60x60x20mm DC Вентилација Кулер Случај фан
zoom_in

5Pieces многу Gdstime 6020s 24V 2Pin Brushless 60mm 60x60x20mm DC Вентилација Кулер Случај фан

DEN 695.52

Количина на стоки
check Тековен


ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.2 CFM
Бучава : 24±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 25cm
Тежина : 50g/еез
Пакување Вклучуваат : 5 компјутери
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена.1±10% Amp
Номинална Брзина : 4800±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 21. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.54-2 P
Номинална Напон : 24 V DC
Номинална Струја : 0. Ние брод на Адреса на Aliexpress.
24 V DC 2 P 60mm 6020-упатство за 6cm 60x120mm Ладење на Издувните гасови Фан
Параметри :
Димензии : 60x60x20mm
Конектор : PH2.

Бучава:
23dBA
Фан Живот:
40000 часа
Бренд Име:
gdstime
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Пакет:
No
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Број На Модел На:
Д-GDT6020S24V2P2.5-1P
Фан Големина:
60mm x 20mm
is_customized:
Yes
Напон:
DC 24V
имајќи тип:
Поаѓајќи Од Ракав
Сертификат:
CE / ROHS
Фан Големина:
6 cm

Најдобри понуди..