• Намалена цена
  • Неодамнешно
Брз Слободен Брод 120*30*200MM Високо-моќ алуминиум радијатор перка алуминиум радијатор алуминиум Heatsink
zoom_in

Брз Слободен Брод 120*30*200MM Високо-моќ алуминиум радијатор перка алуминиум радијатор алуминиум Heatsink

DEN 1051.00 1142.40

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.
Повратни информации
1.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !
.

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Број На Модел На:
120*30*200MM Високо-моќ алуминиум радијатор
Тип:
Heatsink
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Бучава:
120*30*200MM Високо-моќ алуминиум радијатор
Фан Големина:
120*30*200MM Високо-моќ алуминиум радијатор

Најдобри понуди..