• Намалена цена
  • Неодамнешно
6pcs/многу со Лет случај Најдобар квалитет лер зрак движи главата светлина rgbw 12x12w линеарна затемнување зрак диско осветлување dj опрема
zoom_in

6pcs/многу со Лет случај Најдобар квалитет лер зрак движи главата светлина rgbw 12x12w линеарна затемнување

DEN 52531.00 55296.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако сте од Бразил, ве молиме љубезно ни даде вашата CPF број, фала многу однапред.20 RDM Transceiver : РС-485 Оптика извор на Светлина : RGBW QUAD Multichips висока моќност emitters Боја температура : 2800 K Минимум LED живот : 50, 000 часа (да се >70% прозрачна излез)* LED освежете го оценувате : 1220 Hz *Производителите слика добиени под производители тест услови за Изградба Боја : Црна Домување : Високо влијание пламен-retardant термопластични Заштита оценка : IP20 Инсталација Монтажа поени : Еден М12 навој дупка за местење на менгеме Локација : Внатрешна употреба, мора да се прицврстени на подлога или структура Ориентација : Било Минимално растојание до запалива материјали : 100 mm (3. Имаме многу искуство за правење на пониска вредност на фактурата да ја придружува стоката и да се намали царинските данок да се плаќа при Увоз. Пониската вредност на фактура ќе се сметаат за ПОДАРОК, ако вие не треба или треба други им помогне на , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ако купувате 8pcs или повеќе и само треба само 1 user manual, ќе се спаси 7 корисникот namual, ќе може да НÈ спаси $ 1 за Заштеда на Енергија.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. И очекувам плаќање во рок од 4 дена од купувањето. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ~~~ Ве молиме контактирајте со нас пред купување ако сте во aliexpress ексклузивни земји ~~~
2. 3-7 Days, UPSS : 5-7 Дена, UPSE : 4-6 Дена, FEDEX : 5-7 дена, ТНТ : 3-7days , EMS : 7-15days, ХОНГКОНГ Пост : 12-27days, Кина пост : 15-25 дена. Дозволи за отстапување од +/- 10% Термичка Ладење : Принудени воздух (температура-регулиран, ниско ниво на бучава, user-може да се одреди нивоа) Максимална собна температура (Та макс.
Превозот
1. Ве молиме бидете советувани дека за 110 V / 220 V / 240 V производ, кога прави нарачка.
Карактеристики на Високо квалитетни LED светло Идеален за истакнување на кожата на ѕвонење, текстил или прекин Тесни и punchy зрак ефекти, долго се фрли Повеќе областа агол опции за совршен зрак Неверојатно брзо и прецизно движење 150 вати вкупна моќност барање Ултра-компактен, мала тежина дизајн (5.

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
Niugul-12X12W
моќност:
150w
Напон:
90-240V
Бренд Име:
Niugul
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
DIMMER:
0-100% линеарна затемнување
Функција:
DMX512, Звук на активен, Master/роб, самостојна,
Напон:
AC100-240/50-60HZ
Извор На Светлина:
12pcs 12 w RGBW Quad 4in1 led диоди Multichips
вкупната потрошувачка на:
150w
Пан/навалите:
630/180 степен
Екранот:
големата сина дисплеј панел

Најдобри понуди..