• Неодамнешно
Maykit 2017 Нови Убава Романтична ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Nightlight Светилка За Деца Со Безбедно Sofe Влакна И 16W RGBW Проектор
zoom_in

Maykit 2017 Нови Убава Романтична ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Nightlight Светилка За Деца Со Безбедно Sofe

DEN 5472.00

Количина на стоки
check Тековен

16 W RGB LED извор на светлина, 1pc 2. прирачник за корисникот, 1pc
. Охрабрува визуелно следење и смирувачки
3. Овој извор на светлина е без трепкане тркала внатре. Влакна кабел количина : 100pcs 3*0. На harnesses ин комплет видови се направени од полимерни влакна и како со сите наши оптички влакна колекции се безбедни за допир како што се без електрична енергија или топлината се пренесува преку влакна. 28 копчиња RF далечински контролер, 1pc 3.75 мм искра оптички влакна кабел со јасно пвц јакна 2m 2*2m 50pcs 3*0. 1 година гаранција предвидени за нашите ПРЕДВОДЕНА влакна optical nightlight име на Производ ПРЕДВОДЕНА од оптички влакна nightlight Модел LSK-02 Машина големина 115*95*55мм Материјал Алуминиум случај LED моќ 16 W RGB LED оптички Влакна кабел количество 100 PCS 3*0. адаптер, 1pc 5. За деца и возрасни со аудитивни, говор, визуелни и сензорни предизвици
4.75 мм искра оптички влакна кабел со јасно пвц јакна 3m 2*3m 115*95*55мм 100pcs 3*0. 1 компјутер 16 W LED светло мотор модел МК-L16 RGB со RGB LED.75 мм оптички влакна опашки во должина 2.
На искра влакна во овие сензорни осветлување колекции е исто така често се користи како украс во домот или во деловен простор како што се кафулиња, барови и ресторани.75 мм искра оптички влакна кабел со јасно ПВЦ покривање на 2m должина 4. Обезбедува multicolor интеракција и затвори визуелно дело
2. 1 компјутер RF далечински контролер.75 мм искра оптички влакна кабел со јасно пвц јакна 1m 2*1m
- Поврзани објекти
Maykit 2017 Нови Убава Романтична ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Nightlight Светилка За Деца Со Безбедно Sofe Влакна И 16 W RGBW Проектор
Модел : LSK-02
Mayki нуди една видови на сетилните осветлување колекции - боја се менува. Погодна за сите возрасти
Спецификација :
1.
Популарната оптички влакна сензор за полнење препорачува Модел LED извор на светлина уред Далечински контролер промена на режимот на Мешани влакна КОЛИЧИНА и Кол
Влакна
должина
Маска
плоштад Машина големина
Цена
()
МК-L16 RGB светлина моторот+28 копчиња RF далечински контролер статични боја(црвена, зелена, сина, бела, жолта, цијан, виолетова + 5 DIY боја)+RGB светлината се менува исчезнат, скок & светлината контрола & режим за контрола на брзината, 160pcs 3*0.

Емитуваат Боја:
RGB, RGBW
Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
Maykit
Број На Модел На:
LSK-02
Влакна Количина:
100pcs, 2м
Влакна кабел со дијаметар:
3*0.75 мм
led моќ:
16W RGB LED
Животот на Led:
50000H
LED извор на светлина верзија:
RGB Боја се Менува
Далечински Контролер:
на располагање
Warrranty:
1 година
Напон:
12V DC
Примена:
сензорна соба, DIY завеса, лустерот
Оптички влакна светла:
оптички влакна сензорни светлина

Најдобри понуди..