• Намалена цена
  • Неодамнешно
Maykit Музика Контрола 16W RGBW LED Светло За Оптички Влакна Светла 12V DC Трансформатор RF Далечински Контролер Звук Контрола Илуминатор
zoom_in

Maykit Музика Контрола 16W RGBW LED Светло За Оптички Влакна Светла 12V DC Трансформатор RF Далечински Контролер

DEN 2180.00 3114.72

Количина на стоки
check Тековен


Maykit Музика Контрола 16 W RGBW LED Светло За Оптички Влакна Светла 12 V DC Трансформатор RF Далечински Контролер Звук Контрола Илуминатор
Модел : МК-L16 RGBW (Музика контрола)
СПЕЦИФИКАЦИИ : 1pc 16 W RGBW LED светло emitter модел Боја мешање преку Црвено, зелено и сино ЛЕР, Скок, бледнеат, флеш, музика on&off (Нема бели трепкане ефект со оваа единица) животниот Век : 50.000 часови 1pc RF далечински контролер 12 VDC трансформатор Држи до 450pcs 0.75 мм ПММА крајот сјај оптички влакна-кабел 1 година гаранција обезбедена за нашите оптички влакна светлина emitter
Примена : star таванот автомобил пејзаж light sensor hoddy автомобил покрив

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
Maykit
Број На Модел На:
МК-L16RGBW
Влакна Количина:
450pcs 0.75 мм пмма влакна кабел
led моќ:
16W RGBW LED
Животот на Led:
50000H
LED извор на светлина верзија:
мулти-шарени, бледнеат, флеш, скок
Далечински Контролер:
RF далечински контролер и музика контрола
Warrranty:
1 година
Напон:
12V DC
Трансформатор.:
12V DC
Големина:
115*95*55mm
Употреба:
ѕвезда таванот, автомобил. хоби

Најдобри понуди..