• Намалена цена
  • Неодамнешно
Учење Винг Чун Кинески Кунг Фу книга учат Кинески акција култура книга
zoom_in

Учење Винг Чун Кинески Кунг Фу книга учат Кинески акција култура книга

DEN 1082.00 1151.52

Количина на стоки
check Тековен

Суштински информации Автори : вие Zhun, Liang Jiachang, Чен Zhenliang, Издавач : Пекинг Унија Publishing Company Број : 160 Број на зборови : 161000 Серија Име : не, вие ќе ги учат на mook јонг Чун метод Јазик : Кинески Пакет се вклучуваат : 1 x Книга Испорака : Кога Ќе Нарачате, ве Молиме Изберете Превозот Метод И да Платат За Цел Вклучувајќи Го и Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен. Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт. Цел > US$ 100 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија... *Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса *Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија *превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Тип:
Книгата
Публиката:
Возрасни
Бренд Име:
EXBOKU
Жанр:
Образование
Јазик:
кинески
Страница:
160

Најдобри понуди..