• Намалена цена
  • Неодамнешно
Clip-за Прилагодливи Двојна Рака 8 LED Пијано Музичка Книга Светлина Читање Светилка
zoom_in

Clip-за Прилагодливи Двојна Рака 8 LED Пијано Музичка Книга Светлина Читање Светилка

DEN 161.00 208.80

Количина на стоки
check Тековен

Clip-за Прилагодливи Двојна Рака 8 LED Пијано Музичка Книга Светлина Читање Светилка Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Ова е Флексибилен Арм ПРЕДВОДЕНА Клип Кампување Светлина На Кревет Книга за Читање Биро Лаптоп Стојат Светилка. Производ Функција : Боја на Светлина : Светла Бела Боја на Школка : Црна Вкупна Должина (cm) : 29.5 База големина(cm) : 8*4 Должина на Флексибилни gooseneck (cm) : 18 Пар на флексибилни goosenecks со четири моќни, светли бели Led диоди сместен во секоја глава, Светла бела Led диоди сместен во секоја глава со посебен вклучување/исклучување на прекинувачи Работи надвор батерии или USB напојување со кабел Може да се користи за слободни стои или исечени за да се pianos, музика стои, оркестар јами, училишта, темно клубови итн. Изберете интензитетот на вашиот четири Led диоди со притискање на копчето еднаш или двапати, кои ви даваат токму на количината на светлина покриеност ви треба. Количина : 1 Pc(USB Напојување Линија и Батерии не се вклучени.) Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1cm разликата се должи на рачно мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 × Читање Музика Светлина

Тип На Објект:
Книгата Светла
Гаранција:
стандардно
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
Default
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
D18465
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Карактеристики:
Флексибилно
сертификација:
CCC
Бренд Име:
BOGOU
Тип На Батерија:
ААА
боја на светлина:
светла бела
Боја на Школка:
Црна
Вкупната должина (cm):
29.5
Основната големина(cm):
8*4
Должина на Флексибилни gooseneck (cm):
18

Најдобри понуди..