• Неодамнешно
Плажа Големи Гребенот Џез Сонцето Шапка капи Крои боја на лак Лето Обичните девојки Капи Хартија Слама Жени Мажи Капа слама капи жени
zoom_in

Плажа Големи Гребенот Џез Сонцето Шапка капи Крои боја на лак Лето Обичните девојки Капи Хартија Слама Жени

DEN 838.56

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики : Материјал : Хартија Слама во Боја : како на сликата Големина : Раководител обемот : 58cm Конверзија : 1inch=2.54 см Пол : Унисекс
Стил : Мода
Погоден за сезони : Лето/Есен/Пролет
Пакетот вклучува : 1pc шапка
Слики :

Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
a153
Тип На Објект:
Сонцето Капи
Статија број:
a153
Се применуваат за родова:
Женски
За век:
Возрасни
Материјал:
Слама
Стил:
Ruili
Плетење метод:
На warp плетење
Обработка метод:
Сатенски
Популарната елементи:
bowknot
Шема:
Решетки
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен

Најдобри понуди..