• Намалена цена
  • Неодамнешно
Beanie Временски ограничени Точка 3pcslot 2017 Голема Вистински Вистински Фокс Крзно Pompom Пом Poms Коса Додатоци Pompon Топка За Чевли Капи, Торби
zoom_in

Beanie Временски ограничени Точка 3pcslot 2017 Голема Вистински Вистински Фокс Крзно Pompom Пом Poms Коса Додатоци

DEN 783.00 1536.00

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : fox крзно
Боја : како на сликата
Големина : 13-15 CM
Тежина : 15g
ПЛАЌАЊЕ :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно. ПРЕВОЗОТ НАСТАВА :
Ние обично ќе обезбеди БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ преку Сингапур/Кина Пост Воздух Mail и Epacket кои обично трае 45-60/20-25 работни денови за испорака. Превозот со ЕМС, DHL,UPS-от или FEEDEX се исто така availabe ако сакате да ја платите дополнителна наплата или вашата нарачка стигнат до голем износ. Можете да ме контактирате првиот од трговија јасли или испраќање на пораки, а потоа јас може да го промени цена за вас со познавањето на квантитетот што треба. Кога јас го знам тоа, јас ќе го контактот што ПОБРЗО. Answer : ___________________________ Note : испраќање време не't вклучуваат обработка на време (3 работни дена). Понекогаш вашата пратка може да потрае подолго време за да се дојде поради доцнењето во сопствени грешки и државни празници.
ПОВРАТНИ информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата. Се надеваме дека исто така можете да ни даде за нас откако на вашиот објект е примена. Ние сме посветени да одлични услуги на клиентите , така и за било која причина не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите porblem. За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Број На Модел На:
W003
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Шаблон Тип:
Dot
Стил:
Новина
Бренд Име:
Wefurlena
Материјал:
Убава сребро фокс

Најдобри понуди..