• Неодамнешно
20 Компјутери Канцелариски Метален Главен Книга Врзивно Лабава Лист Snap Прстени Keychains
zoom_in

20 Компјутери Канцелариски Метален Главен Книга Врзивно Лабава Лист Snap Прстени Keychains

DEN 511.20

Количина на стоки
check Тековен

20 Компјутери Канцелариски Метален Главен Книга Врзивно Лабава Лист Snap Прстени Keychains СЕКОЈ ОБИД ЗА 20 КОМПЈУТЕРИ!!! Име На Производ Лабава Лист Прстен Материјал Метална Боја Сребрена На Ѕвонење Надвор Кол.(Прибл.) 44mm/ 1.7" Внатре Кол.(Прибл.)
39mm/ 1.5" Дебелина(Прибл.) 3мм/ 0.12" Нето Тежина 147g Пакет Содржина 20 x Лабава Лист Прстен

Број На Модел На:
44mm
Бренд Име:
oze19921102
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Тип:
врзивно клип

Најдобри понуди..