• Неодамнешно
20 Парчиња Метал Scrapbooking Книга Копче Лабава Лист Snap Врзивно Прстени Keychain
zoom_in

20 Парчиња Метал Scrapbooking Книга Копче Лабава Лист Snap Врзивно Прстени Keychain

DEN 579.84

Количина на стоки
check Тековен

20 Парчиња Метал Scrapbooking Книга Копче Лабава Лист Snap Врзивно Прстени Keychain СЕКОЈ ОБИД ЗА 20 КОМПЈУТЕРИ!!! Име На Производ Лабава Лист Прстен Материјал Метална Боја Сребрена На Ѕвонење Надвор Кол.(Прибл.) 55мм Внатре Кол.(Прибл.)
50mm, Дебелина(Прибл.) 3мм Нето Тежина 191g Пакет Содржина 20 x Лабава Лист Прстен

Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Тип:
врзивно клип
Бренд Име:
oze19921102
Број На Модел На:
55мм

Најдобри понуди..