• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња/Многу A5 A6 A7 Метал Лабава Лист Книга Врзивно Шарки Прстени Keychain Албум Бележник Клипови Занает Фото Албум на Метален Прстен Врзивно
zoom_in

2 парчиња/Многу A5 A6 A7 Метал Лабава Лист Книга Врзивно Шарки Прстени Keychain Албум Бележник Клипови Занает

DEN 70.00 79.20

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации
Материјал : Метал
Боја : Сребрена/Glod
Должина : 4cm
Дијаметар : 2.5 cm
Пакет се вклучени
2 парчиња/многу
Answer : ___________________________ Note : Висок квалитет лабава-лист прстени 1. се отвори мала уста, пред и по 2. Се протега на двете страни
Ве молиме кликнете на сликата за да ја купите оваа Лабава упатство

Број На Модел На:
B12219-21
Бренд Име:
devoservice
Тип:
Мемо Клип
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Користи for5:
канцелариски материјали
Користи for4:
chancery
Features3:
anillas клип
Features2:
papelaria
Користи for3:
anillas став llavero
Features1:
Клипови
Користи for2:
клипови став papel
Карактеристики:
хартија клипови
Користи for1:
врзивно клипови
Features4:
Задолжителен

Најдобри понуди..