• Неодамнешно
Бесплатен превозот 2d бар-код скенер рачни QR код бар-код читач USB интерфејс ZD5600 може да го скенира бар кодови на екранот
zoom_in

Бесплатен превозот 2d бар-код скенер рачни QR код бар-код читач USB интерфејс ZD5600 може да го скенира бар

DEN 1727.52

Количина на стоки
check Тековен


боја:
висок performanc 5600, ZD5800
Длабочина На Боја:
32 Бита
Број На Модел На:
ZD-5600
Скенирање Тип На Елемент:
ccd
Скенирање Широчината:
A4
Новина:
Нови
Тип На Производ:
Преносни Скенер
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Бар-Код Скенер
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Оптичка Резолуција:
0.1 mm(3mil)
Брзина На Скенирање:
200 пати/s
Макс. Големина На Хартија:
A4
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..