• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs Шатор Јаже Токи Круг Регулирање Тока Кампување Кабелот Токи Tensioners Отворено Крошна Прилагодлива Должина Одредување на Прстени
zoom_in

10pcs Шатор Јаже Токи Круг Регулирање Тока Кампување Кабелот Токи Tensioners Отворено Крошна Прилагодлива Должина

DEN 96.00 159.36

Количина на стоки
check Тековен


Отворено шатор е потребно за полнење, само-прилагодливи должина, лесно и погодност да го користите.
Материјал : А luminum Легура
Боја : Црвена
Големина : надворешниот дијаметар : 18mm дупка : 4mm
Пакет содржина :
10 x Шатор Круг Токи
Ние го прифатат сите големи метод на плаќање, вклучувајќи ги Зачувам, Alipay, T/T, и Кредитна картичка.
Вашата стока ќе биде предаден во рок од 1-7 дена по вашата исплата добиле.
Овој производ е во ниска цена, така што нема да има динамичен следење на информации. Генерално, ќе прими во 2-6 недели.
Ако сакате да знаете следење на информации. Ве молиме одберете Кина Пост регистрирани парцела, но тоа ќе се случи $2 такса. Ако купувате 1-10 производи од нас, вие само треба да се обрне на еден поштарина. Тие сите ќе имаат следење на информации.
Бразил пријатели ве молиме имајте во предвид дека царинење е бавен. Мора да изберете Кина Пост регистрирани парцела.
Повратни информации :
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или не добиле парцела. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Услуги на клиентите време : Пекинг време Пон.- Седна. 8am-6часот

боја:
случаен боја
Додаток Тип:
Шатор Кука
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Бренд Име:
AONIJIE

Најдобри понуди..