• Намалена цена
  • Неодамнешно
Отворено Алатки Водоотпорен Случај Кутија Водоотпорен Резервоар Склад Кампување Воени Прописи Три тешки Оксидација Целосна ЦПУ Сечење
zoom_in

Отворено Алатки Водоотпорен Случај Кутија Водоотпорен Резервоар Склад Кампување Воени Прописи Три тешки Оксидација

DEN 294.00 319.20

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : 6061 авијација алуминиум Оксидација : високо стврднување, површината мет третман. Технологија; CNC ЦПУ сечење Ова е една од високата цена фактори, постои голема продажба на мало, бидејќи на употреба на воена прописи три тешки оксидација, еден производ трошоците за повеќе од неколку парчиња, Големина : 131 * 30.5 мм, со дијаметар од 28mm или па Тежина : 70g (со пакување) Бела тетрапак пакување. Боја : Црна

боја:
ОТВОРЕНО EDC
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
BENYS
Материјал:
6061 Авијација Алуминиум
Оксидација:
високото стврднување, површината мет третман.
Големина:
131 * 30.5mm, diameter 28mm or so
Тежина:
70g
Боја:
Црна

Најдобри понуди..