• Намалена цена
  • Неодамнешно
8.5 L Кампување Виткање Кофа Отворено Водоотпорен Контејнер Мијалник Кофа За Пешачење Кампување Преносни Миењето Слив Кофи
zoom_in

8.5 L Кампување Виткање Кофа Отворено Водоотпорен Контејнер Мијалник Кофа За Пешачење Кампување Преносни Миењето

DEN 147.00 198.24

Количина на стоки
check Тековен

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Карактеристики : Свитлива, преносни и лесни
Тежина : 70g
1 x Виткање Вода во Тенџере
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. кога патуваат, пешачење или кампување.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
8. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака :
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.5 L Отворено Свитлива кофа Вода водоотпорен Контејнер За Пешачење Кампување Виткање Перење Слив Кофа Потоне Вода во Тенџере
. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 L Отворено Свитлива кофа Вода водоотпорен Контејнер За Пешачење Кампување Виткање Перење Слив Кофа Потоне Вода во Тенџере
Боја Испрати по Случаен
Карактеристики :
Свитлива, преносни и лесни
Со две рачни tote носат појаси
Водонепропусен трајни употреба
Не е лесно да се деформирани и од страна на истекување со две раце носат
Полни со вода и се стои на рамна земја дека нема да падне, или дури и шамар страна не ќе влијае на стабилноста, како што се домашна слив
Погоден за риболов, перење, складирање и др.

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
отворено Виткање кофа Вода
Бренд Име:
VKTECH
Со Прибор За Јадење:
No
Со Кулер Торба:
No
Објектот:
Отворено Свитлива кофа Вода водоотпорен Контејнер
Тип:
За Пешачење Кампување Виткање Перење Слив Кофа Потоне Вода Во Тенџере
Известување:
Боја Испрати По Случаен

Најдобри понуди..