• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 во 1 EDC Џеб Алатка Отворено се Справи со Шише Настроената Пети Ноктите Clippers Машина за Повикување Синџир Нокти Датотека Копче Прстен Патна Торба Прилог
zoom_in

2 во 1 EDC Џеб Алатка Отворено се Справи со Шише Настроената Пети Ноктите Clippers Машина за Повикување Синџир

DEN 48.00 81.12

Количина на стоки
check Тековен


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Карактеристики :
Екстра јаки помине clippers лесно ќе се намали најтешките на ноктите
Фабрикувани од најдобрите нерѓосувачки челик
Дискретен, slimline копче прстен прилог
Вклучува clippers, нокти датотека и внесете прстен прилог
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Големина : прибл.

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Approx. 5.5cm x 1.3cm
боја:
Сребро.
I. Н.:
AE3406

Најдобри понуди..