• Намалена цена
  • Неодамнешно
Професионални 10 Studs Анти-Пропадна Снег Мраз Термопластични еластомер Качување Чевли Шила Костец Cleats Над Чевли Опфаќа Crampons
zoom_in

Професионални 10 Studs Анти-Пропадна Снег Мраз Термопластични еластомер Качување Чевли Шила Костец Cleats Над

DEN 177.00 177.12

Количина на стоки
check Тековен


Издржливи overshoes со добра еластичност
Земјата-грчевито држејќи се за челик studs
Лесно се монтира со текот на постојните обувки без токи или ремени
Се водат за да се вклопи големина
Не се лизга studs нудат одлични влечење на мраз и снег Трајни overshoes со добра еластичност
Земјата-грчевито држејќи се за челик studs
Лесно се монтира со текот на постојните обувки без токи или ремени
Се водат за да се вклопи големина
Не се лизга studs нудат одлични влечење на мраз и снег
Материјалот е флексибилен за да -40°
Погоден за сите видови на спорт чевли, качување чизми, двојно чизми итн.
Боја : Црна + Жолта
Материјал : Термопластични еластомер
Ве молиме изберете ја вашата Големина на :
S : ЕУР : од 30-33 12cm*17cm 113g (ДОБРА ЗА ДЕЦА)
М : ЕУР : 34-39 13cm*20cm 120g
L : ЕУР : 40-43 13.5 cm*22cm 130g
XL : ЕУР : 44-47 14cm*24.cm 156g
Пакет содржи : 1 пар Не се лизга Studs Снег Мраз Кал Cleat Crampons Overshoes

боја:
M, L, XL, S
Тип:
Crampons
Бренд Име:
yofeil
Материјал:
Гума
боја:
Црна
Функција:
НЕ СЕ ЛИЗГА
категорија:
чевли маска
Големина:
s m l xl
Употреба:
пешачење кампување одење
Функција:
удобен
orgin :
Кина
фабрика:
Yes
Пакување:
ПП торба

Најдобри понуди..