• Намалена цена
  • Неодамнешно
20L 5 Литри Соларна Енергија Загрева Отворено Кампување Туш Торба Патување Пешачење Качување BBQ Пикник ПВЦ Вода Складирање Торба Нови
zoom_in

20L 5 Литри Соларна Енергија Загрева Отворено Кампување Туш Торба Патување Пешачење Качување BBQ Пикник ПВЦ

DEN 364.00 492.00

Количина на стоки
check Тековен

Водата во торба е неупотреблива за пиење. Мора да тест на температура на вода пред да фотографирате, туш и да додадете некои ладна вода ако е потребно. Исплакнете туш торба со една лажица сода бикарбона и топла вода, пред да првичната употреба. Пополнете торба со вода, а потоа ставете го на рамна површина со црна страна нагоре и директно се изложуваат на сончева светлина.2 во
Пакет тежина : 318g / 11.
20 L 5 Литри Соларна Енергија Загрева Отворено Кампување Туш Торба Патување Пешачење Качување BBQ Пикник ПВЦ Вода Складирање Торба
Карактеристики :
20 литри/5 литри капацитет и добра термичка апсорпција перформанси.
Тоа е сосема добар производ да се направи ќе се чисти и се чувствуваат поудобно по долго време на експедицијата.
Бидат направени од не токсични и еколошки ПВЦ материјал.2 оз
Пакет Листата :
1 * Камп Туш Торба
1 * Цевка За Вода
1 * Туш Главата
1 * Пластична Цевка
1 * Виси Кука
Било каков проблем, само се чувствуваат слободни да контакт. Камп туш торба може да топлина вода до 50? во силното сонце. Максимална температура треба да се достигне во околу 3 часа; може да се направи на 15? вода достигне околу 40~48?.
Дршката на чантата може да биде поткрепен со тешко пластична цевка. Ако не треба да се користи тоа, ве молиме сув.
Ви благодарам многу! Имајте пријатен шопинг време . Ве молиме не топлина на водата над 50?, или тоа ќе се скрати услугата животот на торба.
Тоа може да бидат обесени на автомобил или дрво гранки за да се искапеш кога ќе се кампување или пешачење.7 во
Пакет големина : 30 * 16 * 3cm / 11.
Оваа туш торба може да биде укината далеку во мали димензии за лесни за складирање.
Употреба :
1.
Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во Листата на Желби ,
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа .
Забелешки :
1.
Опремени со туш глава, тоа е многу погодно да се контролира вода принос.

Бренд Име:
Aolikes
Големина:
about 60*40cm
Материјал:
ПВЦ
Тежина:
about 320g
Капацитет:
2L
Температурата Опсег:
Нормално

Најдобри понуди..