• Неодамнешно
Linde мотокар дел електронски модул кочница реле 3903605101 дизел камион 351 352 нови оригинални добавувач на резервни дел
zoom_in

Linde мотокар дел електронски модул кочница реле 3903605101 дизел камион 351 352 нови оригинални добавувач

DEN 4800.00

Количина на стоки
check Тековен

Имаме стекнато висок удел на пазарот и да уживаат во високиот углед меѓу потрошувачите. Ние ќе се обидеме потрудиме да се воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи со нашите продавач и крајните корисници.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Нашите производи (услуга дел) се во целосна категорија со разумна цена и висок квалитет. Секогаш ве молиме да ни даде на слики од производот прво како нашите RMA политика на време ќе добиваат оштетените производи.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние обезбедуваме 1 до 12 месеци бесплатно одржување. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе се вратам на вас наскоро. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Нашата силна техничка поддршка тим ќе биде голема бизнис партнери. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Бренд Име:
LARATH
Број На Модел На:
3903605101
Место на Потекло:
Кина
Дел No:
3903605101
Опис:
електронски модул assy.
Се Применува Модел:
351 352
г.w.:
2 КГ

Најдобри понуди..