• Неодамнешно
Linde мотокар дел пумпа 0009810826 335 електрични камион E14 E16 E18 E20 нови оригинални добавувач на резервни делови дел
zoom_in

Linde мотокар дел пумпа 0009810826 335 електрични камион E14 E16 E18 E20 нови оригинални добавувач на резервни

DEN 145440.00

Количина на стоки
check Тековен

Секогаш ве молиме да ни даде на слики од производот прво како нашите RMA политика на време ќе добиваат оштетените производи. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. беше основана во 2012 година, која се наоѓа во Xiamen град од Кина. Ние ќе се вратам на вас наскоро. Имаме стекнато висок удел на пазарот и да уживаат во високиот углед меѓу потрошувачите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се обидеме потрудиме да се воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи со нашите продавач и крајните корисници. Ако не можете да најдете на дел треба, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или на Skype. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Гаранција & Одржување :
Ние обезбедуваме 1 до 12 месеци бесплатно одржување.

Бренд Име:
LARATH
Број На Модел На:
0009810826
Место на Потекло:
Европа
Дел No:
0009810826
Опис:
пумпа собрание
Се Применува Модел:
335
г.w.:
3 kg

Најдобри понуди..