• Неодамнешно
Linde мотокар дел кочница цилиндар Haupt 3355045400 335 elecreic камион E14 E16 E18 E20 нов добавувач на резервни делови
zoom_in

Linde мотокар дел кочница цилиндар Haupt 3355045400 335 elecreic камион E14 E16 E18 E20 нов добавувач на резервни

DEN 6480.00

Количина на стоки
check Тековен


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако не го најдете оној дел што треба, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или на Skype. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Гаранција & Одржување :
Ние обезбедуваме 1 до 12 месеци бесплатно одржување. Ние ќе се обидеме потрудиме да се воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи со нашите продавач и крајните корисници. Нашите производи (услуга дел) се во целосна категорија со разумна цена и висок квалитет.
Профил на компанијата Мозок (Xiamen) Trading Co. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Имаме стекнато висок удел на пазарот и да уживаат во високиот углед меѓу потрошувачите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Број На Модел На:
3355045400
Бренд Име:
LARATH
Место на Потекло:
Европа
Дел No:
3355045400
Опис:
кочница цилиндар Haupt
Каде што се користи:
335
г.w.:
1 кг
Олово Време:
1-3 дена

Најдобри понуди..